Wyniki półfinałowych przesłuchań

Dzięki Rock Alert Festiwal Lubartów, na kilka dni, zamienia się w najbardziej rockowe miasto w powiecie. Już 08 września spotkamy się na finałowym koncercie, którego gwiazdą będzie zespół Myslovitz. Zanim jednak to nastąpi…

…za nami półfinałowe przesłuchania

Celem konkursu organizowanego przez Lubartowski Ośrodek Kultury, który jest częścią festiwalu jest m.in. poszukiwanie oraz promocja młodych talentów. Do udziału w konkursie zaproszone zostały zespoły oraz soliści wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową, bez podpisanego kontraktu fonograficznego oraz nagranej profesjonalnej płyty. Wczoraj, na scenie Lubartowskiego Ośrodka Kultury, odbyły się półfinałowe przesłuchania.

Poniżej zespoły, które się zaprezentowały:

  1. 6BM / Lublin
  2. Death Naturath / Lublin
  3. B6 / Lublin
  4. HeadShot Five / Krasnystaw
  5. Krótkie Zwarcia / Lublin

Zespoły walczyły o przejście do finału i występ na scenie 08 września.

Pula nagród

Do rozdysponowania pomiędzy finalistami ustanowiona pula nagród wynosi 7 tys. zł. Do tego przewidziane zostały nagrody rzeczowe. Ponadto zwycięski zespół, dzięki decyzji przewodniczącego jury Marka Majewskiego, otrzyma nagrodę specjalną w postaci nagrania singla w Maj-art Studio!

Wyniki półfinału

Jury w składzie: Konrad Iwan, Marek Majewski, Natalia Nejman, po krótkiej przerwie ogłosiło wyniki. Podkreślono i doceniono fakt, iż zespoły zdecydowały się wziąć udział w konkursie i zaprezentować na lubartowskiej scenie. Jury zwróciło uwagę na to jak ważne jest to, co muzycy chcą przekazać swoimi występami, czy tekst jest czytelny, a wszystko jest ze sobą spójne. I tak, decyzją jury, w finałowych koncertach zagrają dwa lubelskie zespoły: 6BM oraz B6.

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Wszystkim zespołom, które zdecydowały się wziąć udział w konkursie bardzo dziękujemy. Liczymy, że ich dalsza muzyczna kariera będzie się rozwijała i spotkamy się w kolejnych latach!

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Zespoły, które przeszły do finału zaprezentują się na scenie w rozszerzonej wersji.
Startujemy, 08 września, od godziny 17:00. Liczymy na Waszą obecność i kibicowanie finalistom!

/AK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*